otbs.euKamienica w Oświęcimiu przy ul. Mickiewicza 2-4 (Stare Miasto)

 17.05.2023
Remont kamienicy przy ul. Mickiewicza 2-4 w Oświęcimiu (Stare Miasto)

Oferowane mieszkania będą wykończone we wszystkich pomieszczeniach „pod klucz”. Oznacza to, że po zakończeniu budowy i otrzymaniu kluczy do mieszkania oraz zamontowaniu mebli będzie można od razu się do niego wprowadzić. Dodatkowo będzie możliwość wyboru kolorystyki wykończenia paneli podłogowych, płytek ściennych i podłogowych.

Wszystkie 19 mieszkań znajdujących się na kondygnacjach 2-4 (od pierwszego do trzeciego piętra) będą posiadały w cenie partycypacji następujące wykończenie:
a) wszystkie pomieszczenia są otynkowane i pomalowane na biało (ściany i sufity),
b) zamontowane są niezbędne gniazda i włączniki na instalacji elektrycznej,
c) na podłogach w pokojach i przedpokoju są ułożone panele podłogowe o wysokiej klasie ścieralności w kuchni ułożona jest terakota na podłodze, a w łazience ułożona jest terakota na podłodze oraz ścianach do wysokości 2,1m
d) łazienki są w pełni wyposażone (wanna lub prysznic, umywalka, armatura sanitarna)
e) kuchnie wyposażone są w kuchenki elektryczne, zlewozmywaki ze stali nierdzewnej wraz
z armaturą
f) zamontowana jest stolarka okienna (okna drewniane) wraz z parapetami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz drzwiowa (drzwi wejściowe antywłamaniowe oraz drzwi do wszystkich pomieszczeń wewnątrz mieszkania).Wejście do budynku zabezpiecza domofon.
Lokale usługowe znajdujące się w części podziemnej budynku oraz na parterze (łącznie 2 lokale) wyposażone będą w standardzie deweloperskim co oznacza że oprócz wszystkich niezbędnych instalacji (bez osprzętu) ściany i sufity będą otynkowane, a na podłodze będzie wykonana wylewka.
Budynek ten będzie wyposażony w nowoczesny system ogrzewania i chłodzenia sufitowego, który spowoduje brak konieczności montażu kaloryferów na ścianach i montażu instalacji klimatyzacyjnej, co znacznie poprawi komfort cieplny  w mieszkaniach. W kotłowni oprócz tradycyjnego ciepła z sieci miejskiej PEC zostaną zamontowane pompy ciepła zasilane ciepłem znajdującym się w ziemi z odwiertów w gruncie obniżającą koszty zużywanej energii elektrycznej.
 
Czas trwania budowy: rozpoczęcie w I kwartale 2023 r. planowane zakończenie II kwartał 2024 r. Przedmiotowy budynek będzie posiadał mieszkania o powierzchniach użytkowych od 36 m2 do 73 m2. natomiast lokale będą posiadały powierzchnie użytkowe 48 m2 i 457 m2.

Warunki pozyskania mieszkania: podstawowym warunkiem wynajmu jest wpłata partycypacji
w wysokości 3 000 zł/m2 (jest to kwota, która w przypadku rezygnacji z mieszkania podlega zwrotowi zgodnie z umową). Kwotę tą trzeba wpłacić do miesiąca od momentu podpisania umowy. (przydział mieszkań planowany jest do końca II kwartału 2023r po aktualizacji złożonych wniosków)
Kolejnym krokiem będzie wpłata przed zasiedleniem (II kwartał 2024 r.) kaucji w wysokości dwunastokrotności czynszu (planowany czynsz za 1 m2 powierzchni użytkowej mieszkania to 21 zł. W przypadku rezygnacji z mieszkania kwota partycypacji i kaucji jest zwracana na zasadach określonych w umowach.

 


Dokumenty do pobrania:
 


Oświęcimskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

tel  33 486 95 72
tel. 33 445 42 75
tel. 33 844 40 64
tel. 33 841 17 18
Adres e-mail: biuro@
Po znaku @ należy dopisać otbs.eu
Godziny otwarcia:
Poniedziałek 7.oo – 15.oo
Wtorek 7.oo – 16.oo
Środa 7.oo – 15.oo
Czwartek 7.oo – 15.oo
Piątek 7.oo – 14.oo


OK