otbs.euBudynek O w Ośwęcimiu przy ul. Sadowej (Stare Stawy)

 19.05.2023
Budowa budynku wielorodzinnego „O” dla 36 rodzin przy ul. Sadowej (osiedle Stare Stawy
w Oświęcimiu).

Oferowane mieszkania będą wykończone we wszystkich pomieszczeniach „pod klucz”. Oznacza to, że po zakończeniu budowy i otrzymaniu kluczy do mieszkania oraz zamontowaniu mebli będzie można od razu się do niego wprowadzić. Dodatkowo będzie możliwość wyboru kolorystyki wykończenia paneli podłogowych, płytek ściennych i podłogowych.

Wszystkie mieszkania będą posiadały w cenie partycypacji następujące wykończenie:
a) wszystkie pomieszczenia są otynkowane i pomalowane na biało (ściany i sufity),
b) zamontowane są niezbędne gniazda i włączniki na instalacji elektrycznej,
c) na podłogach w pokojach i przedpokoju są ułożone panele podłogowe o wysokiej klasie ścieralności w kuchni ułożona jest terakota na podłodze, a w łazience ułożona jest terakota na podłodze oraz ścianach do wysokości 2,1m
d) łazienki są w pełni wyposażone (wanna lub prysznic, umywalka, armatura sanitarna)
e) kuchnie wyposażone są w kuchenki elektryczne, zlewozmywaki ze stali nierdzewnej wraz
z armaturą
f) zamontowana jest stolarka okienna (okna PCV) wraz z parapetami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz drzwiowa (drzwi wejściowe antywłamaniowe oraz drzwi do wszystkich pomieszczeń wewnątrz mieszkania).
Budynek posiada monitoring zewnętrzny oraz wewnętrzny, a wejście do budynku zabezpiecza domofon. Na kondygnacji podziemnej znajduje się garaż wielostanowiskowy oraz miejsca postojowe na zewnątrz budynku.
 
Budynek ten będzie wyposażony w nowoczesny system ogrzewania i chłodzenia sufitowego, który spowoduje brak konieczności montażu kaloryferów na ścianach i montażu instalacji klimatyzacyjnej, co znacznie poprawi komfort cieplny  w mieszkaniach. W kotłowni oprócz tradycyjnego ogrzewania
z sieci miejskiej PEC zostaną zamontowane pompy ciepła zasilane ciepłem znajdującym się w ziemi
z odwiertów w gruncie wraz z instalacją fotowoltaiczną obniżającą koszty zużywanej energii elektrycznej.
 
Czas trwania budowy: rozpoczęcie w III kwartale 2022 r. planowane zakończenie IV kwartał 2023 r. Przedmiotowy budynek będzie posiadał mieszkania o powierzchniach od 40 m2 do 90 m2. Oferowane mieszkania będą wynajmowane na zasadzie odroczonej własności, co oznacza, że po upływie minimum 5 lat od zasiedlenia będzie istniała możliwość wykupu mieszkania.

Warunki pozyskania mieszkania: podstawowym warunkiem wynajmu jest wpłata partycypacji
w wysokości 3 000 zł/m2 (jest to kwota, która w przypadku rezygnacji z mieszkania podlega zwrotowi zgodnie z umową, a w przypadku wykupu mieszkania jest odliczana od wartości sprzedaży). Kwotę tą trzeba wpłacić do miesiąca od momentu podpisania umowy.
Kolejnym krokiem będzie wpłata przed zasiedleniem (IV kwartał 2023 r.) kaucji w wysokości dwunastokrotności czynszu (planowany czynsz za 1 m2 powierzchni użytkowej mieszkania to 21,00 zł). W przypadku rezygnacji z mieszkania kwota partycypacji i kaucji jest zwracana na zasadach określonych w umowach.

Budynek O wizualizacja 1

Budynek O wizualizacja 2

Budynek O wizualizacja 3

Budynek O wizualizacja 4

 
Dokumenty do pobrania:


Oświęcimskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

tel  33 486 95 72
tel. 33 445 42 75
tel. 33 844 40 64
tel. 33 841 17 18
Adres e-mail: biuro@
Po znaku @ należy dopisać otbs.eu
Godziny otwarcia:
Poniedziałek 7.oo – 15.oo
Wtorek 7.oo – 16.oo
Środa 7.oo – 15.oo
Czwartek 7.oo – 15.oo
Piątek 7.oo – 14.oo

  • Oświęcimskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że faktury za najem lokalu mieszkalnego, za luty 2024 r., można zapłacić w terminie do 29.02.2024 r., (liczy się data wpływu na konto bankowe Spółki).

OK